ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 9/3/2019. (ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ)
Οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχόμενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστεύματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπουν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους να ενωθούν με το έθνος τους. για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.
ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, Για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, Για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους,. Για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους. Για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους. Για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους . Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , οι δημότες ενημερώνονται για τις επερχομενες εκλογές , τα οικονομικά εργαλεία, τα παγκόσμια καταπιστευματα, τους Δήμους. Οι πολίτες να μπούν υποψήφιοι, να παίρνουν μέρος στα κοινά , να λαμβάνουν αποφάσεις για τον τόπο τους. Να ενωθούν με το έθνος τους, για Δήμαρχοι, για τα Δημοτικά συμβούλια, για την Βουλή τών Ελλήνων. Η Ελλάς να έρθει στα χέρια των Ελλήνων.
Η ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΟΡΝΟΓΡΑΦΙΑ ΩΣ ΜΕΣΟ ΦΘΟΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ, ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΜΑΣΤΙΓΕΣ ΠΟΥ ΠΛΗΤΤΕΙ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΞΙΕΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.
τα σχόλια είναι κλειδωμένα.